shapka_top1.jpg
рокла ролики купити

рокла ролики купитиРокла (ролики) купити доводиться практично кожному виробнику товарів, власнику магазину або складу. З огляду на зношування матеріалів, колеса мають властивість стиратися. Часто на гідравлічних візках встановлюють, після того як куплять у нас, невеликі рокли на ролики. Вони відрізняються товщиною покриття, яке також проявляє високу зчеплення з поверхнею підлоги. Ширина самого колеса забезпечує стійкість візка під час експлуатації.

На нашому сайті вказані технічні характеристики виробів різного діаметру. Їх об'єднує не тільки високу якість виробництва і велика тривалість експлуатації, але також і матеріал. Поліуретан широко використовується в нашій компанії для виготовлення шини на роклу в роликах візків. Купуйте нашу продукцію за вигідною ціною і порівняйте вартість рідкісної покупки з цінами на низькосортні колеса китайського виробництва з м'якого каучуку. Наші вироби розраховані на вагу до 650-ти кг, від чого і залежать параметри штабелеров.

На Вашому підприємстві необхідно замінити ролики типу рокли? Купіть потрібні комплектуючі візків після виміру діаметра і ширини роликів. У разі виникнення питань Ви можете звернутися до наших співробітників по телефону за консультацією. У вантажопідйомної техніки важливо враховувати потенціал кожної деталі, тому в асортименті нашого виробництва дуже популярна рокла (ролики). Купити комплектуючі для Вашої техніки можна з доставкою по всій Україні. Телефонуйте нам за телефоном і робіть замовлення.


Основний матеріал представленого товару відрізняється стійкістю до дії до перепадів температур і міцністю. Такі вироби довговічні і надійні. Якість нашого виробництва визнають сотні корпоративних клієнтів, які регулярно купують у нас за спеціальною знижкою ролики для рокли. Купити високоякісні комплектуючі можете і Ви.