shapka_top1.jpg
Тельфер болгарський 1 т

Тельфер болгарський 1 тТельфер болгарський 1 т є одним з кращих прикладів вантажопідйомників на сьогоднішній день. Співвідношення ціни та якості виробу, а також застосування у виробництві міцних матеріалів принесло виробникам подяку клієнтів і визнання на міжнародному ринку. Тельфери болгарські 1 т відповідають українським та міжнародним стандартам якості і розраховані на тривалу експлуатацію, що цінується серед корпоративних клієнтів. Варто вказати на те, що даний апарат відноситься до електричних, що спрощує роботу з ним на великих підприємствах і в промислових цехах.

Тельфер болгарський 1 т на 2017-й рік реалізований в кількості, що перевищує 2 мільйони одиниць техніки по всьому світу. На європейському ринку вони залучають унікальним співвідношенням ціни та вантажопідйомного потенціалу, а український користувач спирається на довговічність.


Технічні характеристики виділяють болгарські тельфери 1 т серед іноземних також і за своїми показниками. На сайті нашого виробництва Ви можете ознайомитися з правилами експлуатації апаратів, а також дізнатися більше про їхні можливості. Менеджери компанії надали також зображення тельферів 1 т. Болгарські вантажопідйомні агрегати мають перевагу в проведенні ремонтних робіт, забезпечення зручності користування. Слід також доля, що ми наносимо на них поліфункціональну фарбу, яка покликана захищати поверхню від корозії і впливу вологи і перепадів температур на Вашому виробництві.

Ви маєте можливість замінити зношені електрокомунікації, оновлювати сталевий канат і інші комплектуючі в тельфер болгарський моделі т 1 нашого випуску. Звертайтеся до нас за телефоном і замовляйте вироби в будь-яке місто України.