shapka_top1.jpg
Гак поворотний вантажний

Гак поворотний вантажнийВантажозахватні пристрої та вантажозахватне обладнання призначається для виконання різних робіт по захопленню і підвішуванню вантажу. Воно повинно бути максимально надійним, міцним, стійким до навантажень, виготовлятися відповідно до стандартів і вимог ДСТУ, проходити відповідну перевірку якості. Одним з найбільш поширених пристроїв даного типу є гак поворотний вантажний.

Гак поворотний вантажний застосовується в якості обладнання для підвішування вантажів за допомогою стропів та інших подібних знімних вантажозахоплювальних пристроїв. Він використовується на промислових складах і цілях, на будівельних майданчиках. Гак  поворотний вантажний може використовуватися при роботі з вантажопідйомною технікою, такою як крани-маніпулятори. Він має особливу округлу форму, яка запобігає пошкодженню підйомної частини вантажу. Виготовляється він з високоміцної і пластичної легованої сталі. Це дозволяє йому зберігати свої властивості під час сильних навантажень і не пошкоджуватися. Розмір і вага гака може бути різним. Відповідно, його вантажопідйомні властивості також варіюються від двох і до п'ятнадцяти тонн. Однак сучасний ринок пропонує і обладнання з більш високими вантажопідйомними властивостями.

Купуючи гак поворотний вантажний, особливу увагу потрібно звернути на його якість. Він повинен відповідати державним, а ще краще і європейським стандартам, проходити перевірку якості. Важливо звертати увагу на його поверхню. Вона повинна бути цілою і не ушкодженою, без різноманітних тріщин і відколів. Якщо гак поворотний вантажний пофарбований, він буде менше піддаватися впливу процесу корозії і негативних факторів зовнішнього середовища.

У компанії «Волинькрансервіс» можна придбати гак поворотний вантажний, який відповідає всім головним стандартам якості.

Телефонуйте нам, щоб придбати нашу продукцію прямо зараз!