shapka_top1.jpg
Муфта для тельфера (купити)

Муфта для тельфера купитиТельфер є вантажопідйомним пристроєм, який використовується для переміщення об'єктів по вертикалі і по горизонталі. У його конструкцію входять електричний двигун, гальмо, планетарний або циліндричний редуктор, барабан або зірочка і вантажозахватний елемент.

Пружна муфта для тельфера, купити яку необхідно у надійного виробника, служить для передачі крутного моменту, а також забезпечення поздовжніх рухів ротора двигуна. Вона пом'якшує ударні навантаження і гасить вібрації.

Купити муфту для тельфера може знадобитися в разі її зношення. Якщо така ситуація має місце, тоді подальша експлуатація тельфера стає небезпечною. Успішність роботи пристрою складається з грамотності оператора, вихідної якості деталей і, звичайно ж, їх справності. Тому, якщо стався збій, потрібно негайно з'ясувати причину і усунути її. Це необхідно не тільки для продуктивної роботи, але й для безпеки персоналу.

Вам необхідна муфта для тельфера? Купити даний товар вигідно в компанії «Волинькрансервіс».

У нас Ви знайдете муфту в зборі, а також її елементи. Для того, щоб визначитися з тим, яку саме муфту для тельфера купити, необхідно знати вантажопідйомність Вашого обладнання. Її слід вказати при замовленні.

Болгарські вантажопідйомні пристрої мають хорошу репутацію та широко застосовуються у багатьох країнах ось вже не один десяток років. Тому купити муфту для тельфера можна як для сучасного обладнання, так і для примірників, випущених давно.

У нас завжди є якісні запчастини для тельферів і талів. Серед них є і муфта для тельфера, купити яку Ви зможете у нас за прийнятною ціною.