shapka_top1.jpg
Тельфер електричний (Болгарія)

Тельфер електричний БолгаріяТельфер електричний (Болгарія) застосовується в багатьох сферах промисловості на складах для перевезення вантажу і людей. Ця вантажопідйомна машина характеризується навіть більшою швидкістю підйому, ніж талі. Все завдяки тому, що тельфер електричний (Болгарія) працює за допомогою спеціального електричного приводу. Саме такий принцип його роботи забезпечує йому значну швидкість під час горизонтального та вертикального перевезення вантажів. Використання такого обладнання на промисловому складі значно прискорює і полегшує роботу співробітників цього складу. Ще одна перевага тельфера електричного (Болгарія) - його термін служби. Він відрізняється своєю тривалістю. Але багато в чому він залежить від того, наскільки Ви дотримуєтеся правил експлуатації. Особливо важливо не перевищувати допустиму вагу вантажу для одного перевезення.

Тривалий термін роботи тельфера електричного (Болгарія) також забезпечується завдяки його простій конструкції. У більшості випадків вона складається з редуктора, електричного двигуна, гальм, спеціального гака і, звичайно, елемента, який забезпечує захоплення вантажу. Доповнюється конструкція барабаном і зірочками, але є й такі види тельферів, в яких їх немає. Електричний двигун обов'язково оснащений теплозахистом, який служить профілактичним заходом його перегріву.

Багато вітчизняних та зарубіжних підприємців займаються виготовленням таких вантажопідіймальних машин. Якісним та надійним вважається тельфер електричний з Болгарії. Він дуже зручний у застосуванні, а його обслуговування і ремонт здійснюється за доступними цінами.

Приватне підприємство «Волинькрансервіс» спеціалізується на продажі тельфера електричного (Болгарія), а також його деталей.