shapka_top1.jpg
Фрикційна накладка тельфера

Фрикційна накладка тельфераПідйомна техніка є незамінним і дуже важливим компонентом багатьох виробничих підприємств. Така техніка спеціального призначення може використовуватися в різних цехах, складських приміщеннях і т.д. Одним з найпоширеніших вантажопідйомних пристроїв вважається тельфер. Для відмінної функціональності таких пристосувань дуже важливо підтримувати в нормальному технічному стані всі його компоненти. Це стосується і такої частини як фрикційна накладка тельфера.

Фрикційна накладка тельфера - невід'ємний і дуже важливий компонент вантажопідйомного пристрою, який монтується на вентилятор-гальмо двигуна підйому. Фрикційна накладка тельфера виконує дуже важливу задачу: забезпечення ефективного гальмування підйомної техніки. Як правило, фрикційна накладка тельфера виготовляється з композитного матеріалу.

Тельфери в процесі експлуатації в більшості випадків піддаються серйозним навантаженням, тому деталі і компоненти таких пристроїв періодично зношуються та виходять з ладу. Для забезпечення оптимальної функціональності та продуктивності роботи вантажопідйомних пристроїв необхідно своєчасно змінювати таку деталь як фрикційна накладка тельфера, як тільки з'являється в цьому необхідність.

Якщо функціональність Вашої вантажопідйомної техніки знизилася і Вам потрібна нова фрикційна накладка тельфера, то ми рекомендуємо придбати таку деталь у фірмі «Волинькрансервіс».

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий асортимент запчастин до болгарських тельферів за дуже привабливими цінами. Звертайтесь.