shapka_top1.jpg
Стропи (Україна)

У роботі з різними формами і масами вантажів, повсюдно застосовуються сьогодні в Україні стропи. Попитом такі стропи користуються заслужено, завдяки неодноразово перевіреним їх експлуатаційним властивостям. Наші стропи відповідають певним нормам якості та запропоновані за розумними цінами.

Стропи УкраїнаСтропи (Україна) у нас запропоновані канатні, а також ланцюгові. Залежно від особливостей запланованих вантажопідіймальних операцій, наші фахівці раді допомогти Вам вибрати конкретний клас запропонованої продукції. Наші стропи славляться справжньою довговічністю і воістину підвищеною зносостійкістю.

В Україні стропи застосовують в досить широких діапазонах температур, вони також можуть експлуатуватися в різних поєднаннях з гаками або захопленнями та іншим. Всі стропи супроводжуються навісними бирками із зазначенням розрахованої вантажопідйомності і довжини, в паспорті вказана дата випробувань і правила використання.

Цікавлять гідної якості стропи (Україна)? Оцініть нашу продукцію, вартість якої воістину прийнятна.

Наші стропи в Україні по-справжньому стійкі до всіляких зовнішньо-механічних пошкоджень. Ланцюгові можуть змінюватися в довжині і здатні переміщати вантажі навіть зі зрушеним центром тяжіння. Рекомендовані стропи часто експлуатують в агресивних середовищах, у прямого джерела вогню. Більш того, вагою вони володіють помірною.

Плануєте стропи в Україні придбати? Ми напоготові надати стропи в необхідних кількостях за справедливою ціною. Такі стропи в зберіганні зручні і не вимагають в транспортуванні особливих умов, тому замовити їх в оптових кількостях завжди буде розумним рішенням.