shapka_top1.jpg
Колеса для рокли

Колеса для роклиСьогодні в складських приміщеннях практично неможливо обійтися без спеціальних пристосувань, які можуть істотно спростити роботи з переміщення вантажів в межах складу. На середніх і великих складах складське устаткування використовується практично щодня. І часто таке обладнання піддається досить великим навантаженням. Тому всі складові компоненти пристосувань для роботи на складі повинні забезпечувати надійне функціонування в будь-яких умовах і при будь-яких навантаженнях. Візок гідравлічний або як його ще називають — рокла, вважається одним з найбільш поширених пристроїв для зручної роботи на складах, в супермаркетах і на різних промислових підприємствах.

Той, хто використовує складське устаткування такого типу, знає, що колеса для рокли хоч і мають високу зносостійкість, але все-таки через деякий час активного використання гідравлічних візків потребують заміни. Дуже важливо на заміну старим колесам або роликам купувати високоякісні деталі, щоб термін їх експлуатації був досить тривалим. Колеса для рокли в більшості випадків виробляються з поліуретану, так як цей матеріал найбільш оптимально підходить для умов експлуатації складської техніки.

Якісні ролики та колеса для рокли можна замовити в компанії «Волинькрансервіс» за цілком доступною ціною. Ми пропонуємо своїм замовникам вигідні умови придбання комплектуючих і деталей до складської техніки з швидкою доставкою в будь-який населений пункт України. Також ми надаємо знижки для наших постійних клієнтів.

У фірмі «Волинькрансервіс» Ви можете недорого купити надійні поліуретанові колеса для рокли.