shapka_top1.jpg
Талреп вилка-вилка

Талреп вилка-вилкаТалреп вилка-вилка - простий, але необхідний пристрій, який використовується в вантажопідйомній і монтажній сферах. Виготовляється він з високоміцної оцинкованої сталі. Оцинковане покриття забезпечує йому антикорозійну властивість. За допомогою цього пристрою натяг сталевих канатів, кабелів і різноманітних тросів, регулює і змінює їх довжину. Таким чином, талреп вилка-вилка використовується для монтажу рекламних вивісок та інших подібних конструкцій, під час виконання різного роду висотних робіт. Широко застосовується він для підйому різного по вазі вантажу, оскільки має велике навантаження на розрив. Це, мабуть, один з найбільш поширених пристроїв, який використовується для виконання багатьох будівельних і монтажних робіт. Однак талрепи широко застосовуються і в побутових умовах.

Талреп вилка-вилка має унікальну, але досить просту конструкцію. Він складається з двох болтів і одного корпусу. Кожен болт має різьблення, за допомогою якого вони вкручуються в корпус. Форма кінців болтів зовні нагадує вилку. Ця особливість конструкції талрепа і сприяла виникненню його назви. Корпус грає головну роль в конструкції талрепа. Він виконує функцію регулювання його довжини за допомогою властивості обертання навколо своєї осі. Талреп вилка-вилка може мати різне робоче навантаження, аналог різьблення і вагу. Відповідно, його вартість на ринку також може сильно відрізнятися.

Оскільки талреп вилка-вилка використовується в основному в будівельній сфері, він повинен виготовлятися відповідно до стандартів ДСТУ. Додатково він повинен проходити перевірку якості. Проходження перевірки даною продукцією повинен підтверджувати відповідний сертифікат.

Талреп вилка-вилка гідної якості можна придбати в ТОВ «Волинькрансервіс».

На даний товар надається гарантія на 6 місяців!