shapka_top1.jpg
Ротор двигуна підйому тельфера

Ротор двигуна підйому тельфераРотор двигуна підйому тельфера - це одна з основних деталей вантажопідйомного пристрою, завдяки якій барабан обертається. Виготовляється ротор двигуна підйому тельфера у вигляді конуса. Така форма ідеально підходить для того, щоб дана деталь виконувала покладені на неї завдання. Перш за все, ротор приводить в рух механізми, підключені до нього. Крім цього, конічна форма ротора двигуна надає можливість виконувати такому елементу також і гальмівну функцію. Так як ротор двигуна підйому тельфера являє собою обертовий елемент таких пристроїв, то в процесі експлуатації така деталь може вийти з ладу з часом.

При втраті ефективності роботи такої деталі, її варто негайно замінити новим аналогічним елементом. Це робиться для забезпечення високого рівня ефективності роботи вантажопідйомної техніки, а також для безпеки їх функціонування.

Ротор двигуна підйому тельфера відмінної якості можна замовити в компанії «Волинькрансервіс».

У нас Ви можете придбати ротор двигуна підйому тельфера, а також будь-які інші запчастини для болгарських тельферів і талів. Також наша компанія пропонує послуги профілактичного ремонту підйомної техніки, фарбування фарбами типу Ржавостоп, а також заміни деталей, що вийшли з ладу - новими. Замовити ротор двигуна підйому тельфера або іншу деталь в нашій компанії Ви зможете за найнижчою ціною в Україні. У надійності і якості пропонованих нами запчастин Ви можете навіть не сумніватися. Звертайтесь.