shapka_top1.jpg
Стропи ціна (Луцьк)

Для безпечного підйому і зручного переміщення вантажів всілякої маси або форми, незамінні стропи, ціна яких в Луцьку прийнятна. Саме з їх застосуванням проходить більшість вантажопідйомних операцій в Україні. Такі стропи володіють справді заслуженою популярністю через високу міцність і належну тривалість терміну служби.

Стропи ціна ЛуцькСтропи, ціна (Луцьк) яких справедлива, бувають канатними або ланцюговими. Вони можуть експлуатуватися у воістину широкому діапазоні температур і проявляють достатню зносостійкість. Наші стропи виготовлені у відповідності з прийнятими нормами якості і тому ми відповідаємо за належну їх ефективність.

Ланцюгові рекомендовані стропи, ціна яких в Луцьку розумна, застосовуються навіть при відкритому джерелі вогню, використовуються в переміщенні або підйомі гострих вантажів без спеціального захисту. Стропи бувають різних класів і ваги, фахівці підприємства напоготові допомогти Вам визначити воістину відповідні, залежно від запланованих Вами особливостей їх експлуатації.

Зацікавили гідної якості стропи? Ціна в Луцьку запропонована доступна, а належна якість строп Вас не підведе.

Всі запропоновані стропи, ціна (Луцьк) яких уточнюється в телефонному режимі, комплектуються биркою із зазначенням заводського номера, дати виробництва і вантажопідйомності. У паспорті названі параметри кожної стропи і правила їх експлуатації. Вказана дата вироблених випробувань, методи вибракування і гарантійні зобов'язання на виріб.

Якщо Вам необхідні стропи, ціна в Луцьку яких демократична, зв'яжіться з нами і ми надамо стропи, за високу якість яких ручаємося. Такі стропи компактні для комфортного транспортування і зручностей зберігання і тому ми напоготові надати Вам їх в необхідних кількостях.