shapka_top1.jpg
Гальмівна накладка феродо на болгарський тельфер

Гальмівна накладка феродо на болгарський тельферТельфери болгарського виробництва цінуються в Україні та використовуються на багатьох виробничих підприємствах, повноцінна робота яких неможлива без хорошого кранового обладнання. Тельфер здатний переміщати вантажі досить великої ваги (залежно від вантажопідйомності моделі) вгору / вниз і по горизонталі. У свою чергу, для ефективної роботи тельфера необхідно забезпечити йому правильне обслуговування. Один з обов'язкових напрямків такого обслуговування - своєчасна заміна витратних матеріалів.

Гальмівна накладка фередо на болгарський тельфер відноситься до видаткових матеріалів, так як в процесі експлуатації обладнання піддаються впливу сил тертя. Використовуваний для виготовлення накладки матеріал (фередо) має спеціальний склад, завдяки якому досить добре протистоїть зносу. Гальмівна накладка фередо на болгарський тельфер також посилена спеціальними армуючими елементами, за рахунок яких період стирання її не такий вже й  малий. Тим не менш, накладка на гальмо-вентилятор все ж відноситься до тих складових  тельфера, які зношуються швидше за інших. Тельфер час від часу потребує заміни фрикційних (гальмівних) накладок. Важливо, щоб таке налагодження устаткування проводилося своєчасно. Тому стежити за станом гальмівної накладки фередо на болгарський тельфер необхідно дуже уважно, щоб не пропустити цей момент.

Гальмівна накладка фередо на болгарський тельфер - це елемент, від якого залежить коректна робота кранового обладнання, а саме розмір його системи гальмування. Експлуатація тельфера з накладкою неналежної якості може спричинити за собою більш серйозну поломку гальмівного механізму, а в деяких випадках і збереження вантажу. Чим швидше відпрацьована гальмівна накладка фередо на болгарський тельфер буде замінена новою хорошою, тим краще.

Якщо потрібна гальмівна накладка фередо на болгарський тельфер, придбайте її в компанії «Волинькрансервіс» за вигідною ціною.