shapka_top1.jpg
Стропа. Купити

Cтропа купитиНайпоширенішим різновидом вантажозахоплювальних пристроїв вважається вантажна канатна і ланцюгова стропа. Купити якісні стропи будь-якого типу можна в спеціалізованій фірмі «Волинькрансервіс» за цілком адекватними цінами. В Україні переважна більшість заходів, в яких необхідний підйом різного вантажу, здійснюються із застосуванням саме канатних сталевих строп. Найбільш практичною в експлуатації вважається саме така стропа. Купити її бажають завдяки досить низькій ціні, універсальності, відмінним характеристикам міцності, і великому досвіду застосування такої стропи при вантажопідйомних операціях.

Досить популярною і затребуваною стала сьогодні і спеціальна ланцюгова стропа. Купити таке пристосування необхідно і актуально в тому випадку, якщо роботи повинні проводитися при досить високих температурах або поблизу від відкритого вогню. Ланцюгові стропи більш довговічні і міцні. Також до переваг такого типу строп можна віднести те, що при поломці вони підлягають ремонту. Для підйому різних вантажів, які мають гострі краї, незамінним пристосуванням будуть саме ланцюгові стропи.

Найпростішим типом вантажопідйомних пристосувань, які необхідні для вантажних і розвантажувальних заходів, є текстильні стропи. Завдяки сучасним матеріалам такі стропи вважаються досить міцними, безпечними для вантажу і персоналу. Також вони досить пластичні, зносостійкі і легкі, що робить їх досить затребуваним пристосуванням.

Для вантажопідйомних робіт Вам неодмінно знадобиться якісна і міцна стропа. Купити будь-який тип стропи можна в компанії «Волинькрансервіс».